Cool limonády

Léta a zahradních posezení s přáteli se v chladnějších měsících roku nemůžeme dočkat. Co takhle si tyto nezapomenutelné chvíle s blízkými přáteli zpříjemnit osvěžujícími drinky, na které vaši hosti jen tak nezapomenou? Domácí limonády jsou hitem léta, připravit je zvládnete za pár minut a výsledkem budete mile překvapeni! Zapomeňte na kupované nápoje s kupou cukru a chemie. Připravte si plné vitamíny, čerstvým ovocem a bylinkami drinky, které si zaručeně zamilujete!

Naše limonády jsou slazené čerstvým ovocem a sladkou tečku jim dodá *sunVital, náš vylepšený topinamburový sirup, který je doslazován jen bio hroznovým moštem a ukrývá v sobě to nejlepší z darů přírody.

 

Letní limonády recept

Nejlepší limonáda

Tato fantastická limonáda je dokonalým spojením sladké maliny a aromatické šalvěje. Patří jednoznačné mezi naše nejoblíbenější a potěší i děti. Díky barevné kombinaci růžových malin a zelenkavého šalvěje bude vkusnou ozdobou každého stolu.

Nachystejte si:

Hrneček čerstvých malin

Šalvěj

Citrón

sunVital natural PicsArt_06-11-08.24.14

1 hrneček vody

Perlivá minerálka

Maliny umyjeme a rozmixujeme s vodou a listy šalvěje odložíme na ozdobu. Směs scedíme přes jemné sítko. Přidáme citrónovou šťávu, minerálku, sunVital podle chuti, dobře promícháme a servírujeme ve velké sklenici s kostkami ledu, lístky šalvěje, citrónem a čerstvými malinami.

 

Letní domácí limonáda

Provensálska borůvka

Toto je další osvěžující drink, který si vás zaručeně podmaní, obzvlášť jestli jste fanouškem omamné levandule. Chuť borůvky a této oblíbené bylinky upokojí mysl a dobije vám baterky množstvím vitamínů a antioxidantů.

Budeme potřebovat:

Hrneček borůvek

Levandule

Citrón

sunVital natural PicsArt_06-11-08.24.14

1 hrneček vody

Perlivá minerálka

Borůvky dobře umyjeme, vložíme do mixéru spolu s levandulí a chvilku zlehka mixujeme. Směs scedíme přes jemné sítko, přidáme citrónovou šťávu, minerálku, *sunVital podle chuti, dobře promícháme a servírujeme v džbáně s kostkami ledu, levandulí, citrónem a čerstvými borůvkami.

 

Svěží jahoda

Krásně barevná limonáda, kterou zaručeně očarujete všechny hosty! Lahodná, osvěžující a nasycená voňavou meduňkou. Tento nápoj lásky z čerstvých jahod je doslova stvořený na horké letní dny i noci.

Jak na to? Budeme potřebovat:

Hrneček jahod

Meduňka

Limetka

sunVital natural PicsArt_06-11-08.24.14

1 hrneček vody

Perlivá minerálka

Jahody důkladně umyjeme, rozmixujeme s vodou a listy čerstvé meduňky. Směs následně scedíme přes jemné sítko, dolijeme minerálkou, přidáme šťávu z limetky, *sunVital podle chuti, dobře promícháme a servírujeme ve velké sklenici s kostkami ledu, listy meduňky, limetkou a kousky jahod.

 

Na zdraví!